top of page

ABOUT

ME

lek. dent. Marcin Krupiński

13603326_1178688948850199_38968812490786

Specjalizuję się w nowoczesnejstomatologii estetycznej. Każdy przypadek jest inny i każde leczenie zapewnia mi niezmienną satysfakcję. Jedynie leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów z pomocą powiększenia pozwala osiągnąć sukces w leczeniu. Stomatologia mikroskopowa wykracza poza jedynie leczenie kanałowe. Również stomatologia estetyczna czerpie z korzyści jakie płyną z pracy w powiększeniu. Dzięki nowoczesnym materiałom można osiągnąć efekt estetyczny bez drastycznej ingerencji w zdrowe tkanki zęba. Jestem Absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem członkiem i certyfikowanym wykładowcą międzynarodowej  grupy Style Italiano.

W latach 2011-2013 pracowałem na oddziale Stom. Zachowawczej z Endodoncją Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2012 roku zajmuję się dydaktyką  podyplomową dla Lekarzy Dentystów w Polsce

i zagranicą

Od 2014 roku prowadziłem własny gabinet stomatologiczny Estheendo.

Od 2022 roku przeniosłem działalność i podjąłem współpracę z kliniką Stomatologii Estetycznej Galeria Usmiechu, dzięki czemu mogę prowadzić przy współpracy leczenia wielospecjalistyczne oraz mam dostęp do pełnej nowoczesnej diagnostyki.

Jestem aktualnie Key Opinion Leader dla kilku firm medycznych, dzięki czemu wprowadzamy nowoczesne technologie do codziennej praktyki: 3M Health Care, 3Shape

FB poziome SZEROKIE 2.001.jpeg

prowadzę praktykę w ramach Kliniki Stomatologiicznej Galeria Uśmiechu

szkolenia dla lekarzy

Prowadzę aktywnie szkolenia dla Lekarzy Dentystów w Polsce i zagranicą. Więcej informacji o szkoleniach znajdziecie na mojej stronie Facebook oraz na stronie DentalDay Szkolenia.

bottom of page